Apie mus

Kredito unija “Moterų taupa“ – jau beveik du dešimtmečius pagal kredito unijų įstatymą veikianti finansinė įstaiga, licencijuota teikti savo nariams visas bankines paslaugas bei operacijas.

Kredito unija „Moterų taupa“ vienija stiprią bendruomenę, sudarytą iš Kauno miesto bei regiono gyventojų, narių dirbančių užsienyje, bet planuojančių grįžti į gimtąjį miestą, studentų ir senjorų, jaunų ir sparčiai augančių verslininkų, perspektyvių ir patyrusių ūkininkų.

1999 m. gruodžio 9 d. Lietuvos banko valdybos nutarimu buvo išduota licencija, leidžianti priimti unijos narių terminuotus ir neterminuotus indėlius, išduoti nariams ilgalaikes ir trumpalaikes savitarpio paskolas, investuoti laisvas kredito unijos lėšas į valstybės bei Lietuvos banko išleidžiamus vertybinius popierius.
Kredito unija „Moterų taupa“ yra Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) narė.

Prioritetinė kredito unijos „Moterų taupa“ veiklos kryptis teikti paskolas būstui bei smulkiajam verslui.

Mūsų vizija – būti šiuolaikiška ir lyderiaujančia lietuviško kapitalo finansine institucija, veikiančia kooperatiniais pagrindais, ir teikti naudingiausius finansinius sprendimus savo nariams.

Kredito unijos „Moterų taupa“ misija:

Visi, siekiantys įgyvendinti savo finansinius sumanymus geriausiomis sąlygomis, yra kviečiami aptarti narystės galimybes ir naudą kredito unijoje „Moterų taupa“.