Apie paslaugą

Užsitikrinkite orią senatvę ir saugią ateitį. Taupykite patogiai ir užtikrintai.

Patogios indėlių laikymo ir kaupimo sąlygos, lankstūs terminai ir palankios palūkanos – teikiame galimybę laikyti senatvės, kaupiamąjį, terminuotąjį ir neterminuotąjį indėlį, todėl kiekvienas klientas gali rinktis geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą, ir užsitikrinti finansinį stabilumą ateityje bei senatvėje.
Namuose laikomos santaupos nesikeičia – kur kas sumaniau yra kaupti palūkanas pas mus, ir leisti joms augti.

Senatvės kaupiamasis indėlis

Senatvės kaupiamasis indėlis – tai Jūsų galimybė užsitikrinti visavertę senatvę

Senatvės kaupiamasis indėlis skirtas nuolatiniam kaupimui pensijiniam amžiui, kad sulaukus jo netektų varžyti savo poreikių, ir būtų galima toliau mėgautis visaverčiu gyvenimu. Šis indėlis pasižymi ganėtinai laisvomis sąlygomis ir valdymo galimybėmis, kadangi gali būti pildomas tokiu dažnumu ir tokiomis sumomis, kiek esate pajėgūs, o palūkanos skaičiuojamos nuo tą dieną sukauptos indėlio sumos.

 

Kaupiamasis indėlis be termino

Kaupiamasis indėlis be termino – būdas taupyti nevaržomai ir patogiai

Norintiems nuolat kaupti lėšas į indėlio sąskaitą, tačiau nebūti suvaržytiems terminų ir griežtų sąlygų, siūlome rinktis kaupiamąjį indėlį be termino. Tai toks indėlio kaupimo būdas, kai lėšas į sąskaitą galite pervesti tuomet, kai turite tam galimybę. Be to, indėlį galite ir patogiai valdyti – esant poreikiui, dalį sukauptų pinigų galite nusiimti nenutraukdami indėlio kaupimo sutarties. Kaupiamasis indėlis be termino – prie Jūsų poreikių prisitaikantis būdas taupyti. 

Pagrindinės indėlio kaupimo sąlygos:

  • Galimybė pačiam planuoti kokią sumą pinigų norima sutaupyti;
  • Indėlis gali būti pildomas tuomet, kai klientui patogu, ir tokia suma, kokią gali sau leisti;
  • Galimybė dalį sukauptos sumos nusiimti nenutraukiant indėlio kaupimo sutarties.

 

Terminuotasis indėlis

Terminuotasis indėlis – tai galimybė įdarbinti turimas santaupas ir sukaupti dar didesnes palūkanas.

Turintiems santaupų ir neketinantiems artimiausiu metu jų niekur investuoti, siūlome pasinaudoti kaupiamojo terminuotojo indėlio galimybe ir priversti turimas lėšas dirbti. Terminuotasis indėlis nėra toks lankstus kaip kitos indėlių rūšys: jo negalima papildyti ar nusiimti dalies sukauptų lėšų, tačiau gaunamos palūkanos yra didžiausios. Palūkanas, pagal pageidavimą, galima gauti kiekvieną mėnesį arba pasibaigus indėlio laikymo terminui.

Terminuotas kaupiamasis indėlis

Terminuotasis kaupiamasis indėlis – tai galimybė valdyti taupomas lėšas ir gauti didesnes palūkanas.

Terminuotasis kaupiamasis indėlis puikiai tinka tiems, kurie turi santaupų ir kurį laiką neketina jų ar jų dalies naudoti, nes pagal šio kaupimo sąlygas nėra galimybės indėlio ar dalies sukauptų lėšų pasiimti anksčiau, nei baigiasi numatytasis indėlio kaupimo terminas. Terminuotasis kaupiamasis indėlis gali būti papildytas bet kuriuo metu ir bet kokia Jums patogia suma. Kaupiamų palūkanų procentas yra didesnis, lyginant su neterminuotuoju indėliu. Palūkanos skaičiuojamos pagal tos dienos faktinių indėlio lėšų sumą.

Vaiko terminuotasis indėlis – galimybė sutaupyti vaiko mokslams ar savarankiško gyvenimo pradžiai. Vaiko vardu atidaroma sąskaita ir indėliai įnešami bei kaupiami iki jam sukanka 18 metų.

Indėlių kaupimo sąlygos nustatomos kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į jo poreikius ir galimybes.

Užpildykite užklausą